Bursa Zeytin

Bursa Mudanya Bu firma 444 defa görüntülenmiştir! Mudanya / Bursa
Firma Adı: Bursa Zeytin Telefon Numarası: 5528998918 E-Posta Adresi: [email protected]
Mail Gönder


Firma Hakkında

Bursa Zeytin, Bursa'nın verimli topraklarındaki zeytinliklerimizde yetiştirilen zeytin ağaçlarından özenle ve titizlikle toplanan zeytinleri; en saf, en doğal ve en kaliteli şekilde zeytinyağı haline getirerek sizlere sunma gayreti ile yola çıkmıştır. En saf ve en doğal haliyle sofralarınıza sunulan Bursa Zeytinyağları'nın üreticisi olarak biz; Bursa Zeytin olarak, tüketiciye sunulan her üründe doğallığı ve sadeliği ilke edinerek yola çıktık.

Bursa Zeytin olarak biz, doğal ve katkı maddesiz ürünlerin kullanımını destekliyoruz. Genetiğiyle oynanmış ürünlerin ve içeriğine yabancı maddeler eklenen işlenmiş ürünlerin tüketiciye sunulmasını asla ve asla doğru bulmuyoruz.

Online mağazamız aracılığıyla Türkiye'nin her köşesine doğal zeytin ve doğal zeytinyağı gönderilmekte olup, ayrıca yurtdışı anlaşmaları için de Bursa Zeytin olarak faaliyetlerimiz ve görüşmelerimiz devam etmektedir. Gün geçtikçe artan portföyümüz, ürettiğimiz ürünlerin doğallığının ve kalitesinin de nişanesi niteliğindedir.

Hedefimiz, bu eşsiz lezzet ve güzellikteki zeytin ve zeytinyağlarını tüm tüketicilere en kolay ve en rahat şekilde sunmaktır.

BURSA ZEYTİN
Türkiye'nin en lezzetli zeytinyağı!Yorum Ekle