Dişli Butik

Balkan, Eğridere Sk. , 16285 Nilüfer / Bursa Bu firma 464 defa görüntülenmiştir! Nilüfer / Bursa
Firma Adı: Dişli Butik Telefon Numarası: 05374222439 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: dislibutik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Kadın ayakkabı dünyasının yeni ve gözde isimlerinden olan Dişli Butik kısaca DB olarak anılmaktadır. Yeni sezon ve tarz ürünleriyle dikkat çeken DB adından çokça söz etmeye başladı. Dişli Butik ürünlerinin tamamı kaliteli ve birinci sınıf ürünlendir, bilinen onlarca hatta yüzlerce markadan daha kaliteli ürünler çıkartmaktadır.
Dişli Butik olarak kalite anlayışında yer verdiğimiz detaylar şu şekildedir, kadın ayakkabı üretiminde kullandığımız materyallerin kalitesi. Ayakkabı tabanları, ayakkabı da kullanılan deri veya suni deriler, ayakkabı da kullanılan dikişler, ayakkabı da kullanılan iç astar gibi tüm malzemeler dünyada ayakkabı sektörünün en iyi ürünleri ile üretilmektedir. Fiyatlar neden bu kadar pahalı, ya da benzer ürünü daha uyguna satan onlarca yer var diye düşünen müşterilere %100 şekilde garantisini verebiliriz ki, bizimle aynı kalitede ürün kullanmıyorlar.
Dişli Butik kadın ayakkabıları üreticisi markamız şu anda kadın bot, kadın çizme, kadın topuklu bot, kadın spor ayakkabı gibi ürünleri bünyesinde barındırıyor. Ürün çeşitliliğimizi arttırmaya gayret gösterirken birincil önceliğimiz kalitemizden asla vazgeçmemek olacak.Yorum Ekle