Ertay Group Car Rental

Gökevler Mh 2312 Sokak No:16 Ginza Corner Plaza Kat:4 Ofis No : 49 Bu firma 552 defa görüntülenmiştir! Esenyurt / İstanbul
Firma Adı: Ertay Group Car Rental Telefon Numarası: 08502596160 GSM Numarası: 0533 894 34 34 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: ertaycarrental.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Ertay Car Rental, araç fiyatlarının bu kadar yükseldiği devirde sizin ve firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayarak, araç alımına ayırmış olduğunuz bütçeyi sektörünüzde kullanmanızı sağlamaktadır.

16 yıldır sektöre vermiş olduğumuz hizmetler ve yapılan işlerimiz ile ekonomik araç kiralama ve FİLO araç kiralamada günden güne büyümekteyiz.

Firmamızda bulunan araçların tamamı filomuza aittir. Bundan dolayı yapılan sigorta, kasko, bakım vb. uygulamalardan eminiz ve araçlarımıza güveniyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz iş seyahatleri , tatil vb. durumlarda yapacağınız kiralamalarda beklentilerinizin daha da fazlasını karşılıyoruz.

Ekonomik ve istikrarlı fiyat politikamız ile araç kiralama sektöründe yeni bir sayfa açtık.

Kalitesi ve güvenilirliği ile kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız, bu sayede her geçen gün daha da büyüyerek sizlere farklı marka – model araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz
Kiralama sektöründe kiralama sonrası Hizmetlerde; Yeni müşteri istek ve beklentilerini yaratıp aksiyon planları geliştirerek sektörde rekabet oluşturan lider bir marka olmak.

Misyonumuz
Ertay Car Rental, Otomotiv sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinerek ”Tam Anlamıyla Memnun Ertay Car Rental, Müşterileri” ilkesi ile sektöre ve topluma değer katan, atılımcı ve gelişime açık bir şirkettir.Yorum Ekle