Favoridir. Com

Abdurrahmangazi Mah. , Fatih Bulv. , Balcı Sk. No:7 / A Bu firma 480 defa görüntülenmiştir! Sultanbeyli / İstanbul
Firma Adı: Favoridir. Com Telefon Numarası: 05521590444 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: favoridir.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Favoridir.com bir Ender Avm sitesidir.
Faaliyetine, 1995 yılında Buz Teknik adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2003 yılında perakende mağazacılığına ilk adımını atmıştır. 2005 yılında ismini Ender Alışveriş olarak değiştirmiştir. 2003 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 3 şube ile toplamda 1.000m2 kapalı alan mağazamızla İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; elektrikli ev aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; perakende satışlarımızda kefilsiz, kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin diğer firmalardan farklı sunduğu avantajlarla kaliteli hizmet sürdürmekteyiz.

E-Ticaret olarak 30.04.2020 tarihinde hizmetimizi Türkiye'nin dört bir yanında faaliyete geçirme hedefinde ilk adımımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Yorum Ekle