Kasap İstanbul - İletişim Bilgileri - Sultangazi - İstanbul

Kasap İstanbul

İsmetpaşa Mahallesi. Ordu Caddesi. No: 279 Sultangazi - İstanbul Bu firma 15 defa görüntülenmiştir! Sultangazi / İstanbul
Firma Adı: Kasap İstanbul Telefon Numarası: 0212 619 18 19 GSM Numarası: 0506 124 25 25 E-Posta Adresi: info@kasap-istanbul.com İnternet Adresi: www.kasap-istanbul.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Kasap İstanbul et ürünleri mağazasını en ince ayrıntısına kadar dizayn etmiş, gıda üretim, işleme ve satışına uygun olarak düzenleyip inşa ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmuştur. Sultangazi, Sultançiftliği, Gaziosmanpaşa ilçelerimiz başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet etmeyi amaç edinmiş olan KASAP İSTANBUL hedeflerini sürekli yükselterek ilerlemeyi hedef edinmiştir.

Konusunda uzman güleryüzlü personeli, temizlik ve hijyen konularındaki hassasiyetleri ile başta Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Sultançiftliği olmak üzere tüm İSTANBUL’da farklı bir KASAP anlayışı getirmiştir. İstanbul Kasap bir ayrıcalık ve KALİTE HEDEFLERİ gereği olarak %100 Müşteri Memnuniyeti hedefini odak noktasına almış bir işletmedir.

Sizleride bu farkı yaşamak, kaliteyi hesaplı almanın keyfine varmak ve farklı olduğunuzu hissettirmek üzere Kasap İstanbul Mağazamıza bekliyoruz.

Saygılarımızla
Kasap İstanbul Ailesi


Yorum Ekle