Mardini Kozmetik

Sanayi, 1720. Sk. No: 4 D:34538, 34325 Esenyurt / İstanbul Bu firma 479 defa görüntülenmiştir! Esenyurt / İstanbul
Firma Adı: Mardini Kozmetik Telefon Numarası: 0541 447 99 47 GSM Numarası: 0541 447 99 47 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: mardinikozmetik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Gül çiçeğinin yeniden dirilişi! Anadolu'nun bereketli topraklarındaki en eski çiçeklerden biridir gül. Güzel kokar, binbir derde şifa olur, kolay kolay küsmez, sabır ve aşk çiçeğidir gül.

Mardin'in tarihinde yerini almış, destanlarına konu olmuş, hikayelerine ilham vermiş, şarkılarına girmiştir gül. Ancak zamanla ihmal edilmiş, unutulmuş ve küsmüş Mardin'e. Mardinli bir ailenin çocuğu olan sanatçı Berdan Mardini, yüzyıllar sonra gülü yeniden bu bereketli topraklarla buluşturdu.

Berdan Mardini, kendi köyü olan Mardin Yaylabaşı Köyü’nde 700 dekarlık arazide gül ve lavanta ekti ve aynı yere 10.000m2 alana fabrika kurdu. Yaylabaşı’nda, gül ve lavanta bahçelerin çok yakın lokasyonda yer alan Mardini Kozmetik fabrikasında işlenen gül ve lavanta çiçeklerinden hammadde olarak gül yağı, lavanta yağı, gül suyu ve lavanta suyu elde ediliyor. Burada üretilen saf ve doğal hammadde Berdan Mardini markalı parfüm, kozmetik ve mum ürünlerinde kullanılıyor.


Dünya parfümeri ve kozmetik sektörüne Mardin topraklarının ve ikliminin kendine has güzellik ve özelliklerini taşıyoruz. Gül ve lavanta bahçeleri ile fabrikada istihdam sağlayan Berdan Mardini, kendi adını verdiği markasıyla çıkardığı çeşitli kozmetik ürünleri ve mumlar ile şimdi yurt içi ve yurt dışı piyasalarda.YORUMLAR
Berna KARA 2024-04-30
Gül yağı kullanmaya yeni başladım ve Mardini Kozmetik'in saf gül yağını denemeye karar verdim. Şimdiye kadar kullandığım en iyi gül yağı bu! Kokusu inanılmaz derecede güzel ve cildine çok nazik. Cildimi yumuşak ve nemli tutuyor. Kesinlikle tekrar satın alacağım.
Derya 2024-04-30
Bu gül yağının gerçekten saf ve doğal olduğuna inanıyorum. Kokusu çok yoğun ve kalıcı. Cilt bakımı rutinime ekledim ve cildimdeki farkı hissedebiliyorum. Daha parlak ve daha sağlıklı görünüyor.
ümit 2024-04-25
ürünler %100 saf doğalYorum Ekle