Nu Bebe Ayakkabı Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. No:40 / 4B Bu firma 545 defa görüntülenmiştir! Kadıköy / İstanbul
Firma Adı: Nu Bebe Ayakkabı Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Telefon Numarası: 02163360917 GSM Numarası: 05326364794 Faks Numarası: 02163360917 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.nubebe.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Yarım asrı aşan ayakkabıcılık serüvenimiz 1962 senesinde 25 metrekare bir dükkânda, bugün hala aynı yerde bulunan Bahariye Caddesinde başlamıştır. Firmamız kısa bir sürede Kadıköy ve İstanbul genelinde tanınmış, malzeme kalitesi ve özenli işçilik sayesinde sürekli aranan bir marka olmuştur.

Ürünlerimizden bahsedecek olursak; ayakkabılarımızda kullandığımız iç ve dış derilerin tamamı 1. Sınıf hakiki dana derisinden oluşmaktadır. Çocuklarımızın ayak sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü malzemeden (örneğin yarma deri, suni deri, kumaş, sentetik malzeme gibi.) en başından beri kaçınılmış, ucuza veya muadiline kaçmak yerine malzemenin en iyisinin kullanılması amaçlanmıştır. Taban olarak kauçuk hammaddesinden üretilen ve basış için en doğru yapıya sahip thermo tabanlar kullanılır. Ayakkabıların YARI ORTOPEDİK olması için kullanılan topuk fordu, burun bombesi ve ayak çukuru pedi malzemeleri de aynı şekilde en iyilerinden seçilerek ayakkabılarımızın içeriğini tamamlar.

Bugün 4. Nesil bebeklerimizi büyüten firmamız yarın onların da çocuklarını büyütmek için tecrübe, insani değerlere saygı ve yetenekli çalışma arkadaşlarımız ile bekliyor olacaktır.


Yorum Ekle