Sanarise E - Ticaret Limited Şirketi

Altunizade, Himmet İş Merkezi, Kısıklı Cd. No:27 D:1C 34662 Üsküdar İstanbul Bu firma 220 defa görüntülenmiştir! Üsküdar / İstanbul
Firma Adı: Sanarise E - Ticaret Limited Şirketi Telefon Numarası: 02164744000 GSM Numarası: 0552 8494529 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: sanarise.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

10 yılı aşkın deneyime sahip olan ekibimiz, profesyonel, disiplinli ve sonuç odaklı olup, işiniz için en güvenilir çözümleri sunma yetisine sahiptir. Sanarise, teknoloji, ürün tedariğinde veya imalatta iş dünyasında istisnai olmak için genç ve dinamik bir anlayışla yönetilmektedir.
Sanarise, dünyanın dört bir yanındaki firmaların dahil olduğu yerleşik bir B2B inceleme platformu Clutch tarafından 2021 ve 2022 yıllarında Türkiye’nin En İyi 20 şirketlerinden biri seçilmiştir.
Sanarise ekibi, yıllar boyu edindiği bilgiler ve deneyimler ışığında, Odoo ile yaptığı iş birliğinde, Türkiye’deki müşterilerine global teknolojinin yararlarını, yerel çalışma yöntemlerine uygun bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. Muhasebe, Depo yönetimi, CRM ve POS hizmetlerinin yanı sıra her şirkete özgün destekleyici entegrasyonlar sağlamaktadır. Sanarise, gururla Odoo’nun Türkiye’deki bir ortağıdır.
Büyümeyi hedefleyen ve büyümekte olan her vizyon sahibi şirketin arkasında Odoo vardır!Yorum Ekle