Weblonya Elektronik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi - İletişim Bilgileri - Karşıyaka - İzmir

Weblonya Elektronik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

8211 / 15 Sk No:1 - 1A Çiğli, 35630 Bu firma 26 defa görüntülenmiştir! Karşıyaka / İzmir
Firma Adı: Weblonya Elektronik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Telefon Numarası: 0232 369 35 25 E-Posta Adresi: weblonyaa@gmail.com İnternet Adresi: www.weblonya.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Weblonya markamızı ve firmamızı 2011 yılında kurduk.

Benzersiz bir marka olan “weblonya” kendine has logo, slogan ve çizgileriyle sektörde yer alan bir çok firmaya ilham kaynağı olmuştur ve olmaktadır.

Ev dekorasyon, mobilya, spor, hırdavat, ev gereçleri ve düzenleme, kamp & bahçe ürünleri ile bir çok kategoride ki hit ürünleri tedarik edip en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hedefimiz en ucuz fiyat değil, fiyat/performans ürünlerini müşterilerimize sunmaktır.

Türkiye’de yer almayan bir çok ürünün özel üretimlerini yaparak siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her geçen gün büyüyen bu pazarda, ticari ahlak ve ilkelerimizi kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Weblonya çok yakında önce Avrupa pazarı ve sonrasında tüm dünya ülkelerine hizmet vermeye başlayacaktır. Bu aşamada bize destek olan tüm firmalarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.Yorum Ekle