Hc Derm

Fevzi Çakmak Mah. Hüdai Cad. No:16 / 1 Büsan Sanayii Bu firma 514 defa görüntülenmiştir! Karatay / Konya
Firma Adı: Hc Derm Telefon Numarası: 08503778377 GSM Numarası: 05524404262 Faks Numarası: 08503778377 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.hcderm.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Hijyen sağlıklı bir yaşamın temelidir. Günümüzde, ülkemizde de olmak üzere, tüm dünyada enfeksiyon kontrolü ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi için büyük çaba harcanmaktadır. Hijyen ve dezenfeksiyon alanında her geçen gün atılacak yeni adımlar üzerinde odaklanmak, sağlıklı bir gelecek için önem taşımaktadır. Bu önemin bilincinde olarak, HC derm El ve Ortam Solüsyonu'nun üretimini gerçekleştirmekteyiz.
Türkiye'de bir ilk olarak içeriğindek Bor Mineralleri ve Kolloidal Gümüş Suyu yer alan ürünümüz haklı gururunu taşıyoruz. Bor Mineralleri ve Gümüş Suyu'nun bilinen ve üzerinde yıllardır çalışmalar yapılan antibakteriyel, antiseptik ve antiviral gibi özelliklerini bir araya getirerek, sektörde kaliteli ve yenilikçi ürünlere imzamızı atmak için yola çıktık. Bugün olduğu gibi ilerde de aynı bilinç ve kararlılıkla sağlıklı ortamlar ve sağlıklı bireyler için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.


Yorum Ekle