Zirve Optik & Lens Novaland

Sancak, Novaland Avm, Veysel Karani Cd. No:6 D:b / 40, 42000 Selçuklu / Konya Bu firma 379 defa görüntülenmiştir! Selçuklu / Konya
Firma Adı: Zirve Optik & Lens Novaland Telefon Numarası: 05307070042 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: zirveoptik.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1995 yılında aile şirketi olarak başladığımız bu yolda 27. yıllık tecrübemizle her an yanınızdayız. Sürekli kendini yenileyen dinamik ve yenilikçi vizyonumuzla hizmette sınır tanımıyoruz. Bu meslekte ilk günkü heyecanımızla daima insanları kazanmak ve gönüllerde yer edinmek için çabalamaktayız. Önceliğimiz kalite olan, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle sizlere daha yakın olmak istiyoruz.

Gönüllerin şehri Konya’da kurulan yerel markamızı gönüllerde ulusallaştırmak için bu çabamızda bizlere ortak olan siz değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz ve bizlerden yapacağınız alışverişleriniz için teşekkür ediyoruz.

Geniş ürün çeşitliliğimiz ile sizleri ZİRVE’ye davet ediyoruz. Zamanın hep ilerisinde her zaman heyecanlı, enerjinizi ZİRVE’de tutacak modellerle tarzınızı yeni çizgilere birlikte taşıyacağız.

Gözünüz daima ZİRVE’de olsun.Yorum Ekle