Ecopack Poşetçilik

Ortamahalle Mah. Maltepe Caddesi No:10 Bayrampaşa / İstanbul Bu firma 557 defa görüntülenmiştir! Bayrampaşa / İstanbul
Firma Adı: Ecopack Poşetçilik Telefon Numarası: 02129834031 GSM Numarası: 05393645588 Faks Numarası: 02129834031 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.baskiliposeti.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Baskılı Poşet İmalatı
Poşet üretimi sağlanan özellikle kullanım alanlarına özel olarak üretilen tüm poşet çeşitleri her geçen gün yaygınlık kazanmıştır. Başlıca nitelikleri ve özelliklerine göre sınıflaması yapılarak çeşitli çalışmalar yapılır.
Özel üretim alanlarında polietilen hammadde kullanılarak üretimi sağlanan ve rulolarda özel olarak monte edilmesi ile gerçekleşir. Ayrıntıları ve özelliklerine göre sınıflandırılan tüm poşet çeşitleri dayanıklılık esasına dayalı olarak üretimleri gerçekleştirilir.
Öncelikli olarak poşet üretimleri gerçekleştirilirken detayları ve içerikleri incelenerek titizlikle gerçekleştirilir. Özenli bir şekilde gerçekleşen üretimleri sayesinde birtakım çalışmalar yapılarak ön plana çıkarılır.
Baskılı poşetlerin kullanılacağı alana göre değişiklik göstermesi ve bu doğrultuda düzenlemeler yapılması sağlanmış olur.
Belirgin tüm niteliklerine göre sınıflama yapılması ile birlikte bir bütünlük içinde incelenmesi sağlanır.Yorum Ekle