Etiketica Barkod Teknolojileri

Maltepe Mh. Davutpaşa Cd. Kale İş Merkezi No: 141 / 18 Bu firma 607 defa görüntülenmiştir! Zeytinburnu / İstanbul
Firma Adı: Etiketica Barkod Teknolojileri Telefon Numarası: 0532 499 67 97 GSM Numarası: 0532 499 67 97 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.etiketica.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

ETIKETICA ailesi olarak çevreye ve insana saygılı bir üretim için çabalayan bir ekip her zaman önceliğimiz olmuştur.

Bu bağlamda;

ulusal ve uluslararası kalite standartları ve davranış kurallarına uygun çalışma koşulları, tedarik zincirimizde hayati önem taşır.

Bu yaklaşımla giriştiğimiz işimizde en büyük önceliğimiz insan sağlığı ve çevreye olan etkinin minimize edildiği şartları oluşturmak.

ETIKETICA olarak, tüm paydaşlarımıza maksimum faydayı sağlayarak, paydaşlarımızın / müşterilerimizin büyümelerine ve gelişmelerine katkı sağlaman en büyük motivasyon kaynaklarımızdandır.

Üretim süreçlerinde kalite ve sürdürülebilirlik bizim bakış açımızdan hayati öneme sahiptir. Hiç bir müşterimizin en ufak siparişinden toptan siparişlerine kadar aynı titizlik ve hassasiyet ile takibi ve teslimi bizim için elzemdir.

Geniş ürün yelpazesi ve geniş üretim kapasitesi entegrasyonu ile ürünlerinizi zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim etmek için her zaman hizmetinizdeyiz.Yorum Ekle