Denizhaber. Com - İletişim Bilgileri - Üsküdar - İstanbul

Denizhaber. Com

Kamer Sokak No: 12 / 1 Küçüksu Üsküdar İstanbul 34684 Bu firma 40 defa görüntülenmiştir! Üsküdar / İstanbul
Firma Adı: Denizhaber. Com Telefon Numarası: 05346840105 GSM Numarası: 05346840105 E-Posta Adresi: denizhaber34@gmail.com İnternet Adresi: www.denizhaber.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder



Firma Hakkında

Denizhaber.Com; Türk Denizciliğinin Haber sitesi

2005 yılından günümüze kadar denizcilik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden denizhaber.com internet haber sitesi her gün 7/24 güncellenen haberleriyle sektörün nabzını tutmaktadır.

Sektörün lider haber sitesi www.denizhaber.com sektörün her alanından haber akışı sağlamasının yanında; özel dosyalar, özel haberler röportajlar ve makaleler yayınlayarak etkin bir şekilde çalışmaktadır. Sektördeki en son gelişmelere, yeni mevzuat ve uygulamalara ilk önce okuyucularına sunmaktadır.

www.denizhaber.com Türrk Denizciliğinin Haber Sitesi sloganıyla yayın hayatına başladığı 2005 yılından bu yana, Alexa sıralaması Türkiye genelinde denizcilik sektörüne yönelik haber siteleri arasında yeri ile alternatif mecralara göre açık ara öndedir. Google haber sıralamasında en üstte sıralanmaktadır.

denizhaber.com android ve ios telefonlara uygun yazılımı ile ve anlık bildirimlerle son gelişmeleri kullanıcılarına sunmaktadır.

deniz, haber,denizcilik, kaptan, gemi,liman, lojistik, tanker, yakıt, bunker, yolcu , taşımacılık



Yorum Ekle