Kale Ozalit Dijital Baskı

İnönü, Eski Cami Cd. No:9 / 6, 59510 Çerkezköy / Tekirdağ Bu firma 557 defa görüntülenmiştir! Çerkezköy / Tekirdağ
Firma Adı: Kale Ozalit Dijital Baskı Telefon Numarası: 0536559 GSM Numarası: 05550536559 Faks Numarası: 05550536559 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: kale-ozalit-dijital-bask.business.site/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Kale 59 Yapı Danışmanlık LTD. ŞTİ . 2003 yılında 700 m2 kapalı alan teknoloji merkezi ile ilk tesisini Çerkezköy/Tekirdağ’ de açarak makine parkurunu ve hizmet hacmini büyüterek Kapaklı ve Saray ile şube sayısını 3’e çıkarmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve teknolojik alt yapısından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı profesyonellerine hizmet veren Kale Ozalit inovatif reklam çözümleri ile müşterilerine daima yenilikçi bir çözüm ortağı oluyor.

Kırtasiye; ürünlerinde evinizde ve ofisinizde ihtiyacınız olan tüm malzemelere ulaşabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Promosyon ürünlerinde şirketinizin tanıtımını yapacak hızlı ve kolay alternatifli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı; geniş bir teknolojik makine parkuruna sahip olan müşterilerimize kaliteli baskılar sunmayı hedeflediğimiz araç giydirmeden cephe giydirmelerine kadar birçok hizmeti veriyor.

Tabela; uygulamalarında kaliteli malzeme kullanarak markanızı en iyi şekilde temsil etmenize özen gösteriyoruz. Kapı yönlendirmelerinden, dış cephe uygulamalarına kadar bir çok hizmeti içerisinde bulunduran Kale Ozalit uygun fiyat ve kalitesiyle farkını gösteriyor.

Matbaa; bölümünde 6 renk baskıdan, ciltlemeye, kırımdan laminasyona tüm entegre sistemlerini bir arada bulabilirsiniz. Zamanı değerli olan müşterilerimize 1 den, 1 milyon adete kadar baskı hizmetini anlık sunabiliyoruz.

Kale ozalit 18 yıllık edindiği tecrübe ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin talepleri doğrultusunda dijital baskı dünyasında aldığı pozitif güç ile alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor.Yorum Ekle