Ankara Led Ekran Kiralama

Ostim O. S. B Örnek Sanayi Sitesi Bu firma 509 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Ankara Led Ekran Kiralama Telefon Numarası: 05437111611 GSM Numarası: 05437111611 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: http://www.ledekrankiralama.com.tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Ankara Led Ekran Kiralama
ledekrankiralama.com.tr olarak; Ankara led ekran kiralama şirketimiz tüm açılışlar, konserler, fuarlar ve davetler gibi birden fazla görsel organizasyıonlarda yüksek kalitede sunduğu görüntü hizmetini profesyonel ekipleri ile yapmaktadır. Ayrıca TV Stüdyolarına sunduğuuz led eklarımızın tarama problemi olmamaktadır. Görüntü sistemlerimizi tüm Türkiye ve tüm illerde sunmaktayız.

Ankara kiralık led ekran, son yılların ve zamanın en popüler görsel meteryalidir. Kiralık led ekranların bu kadar ön plana çıkmasındaki en büyük sebepler yüksek ışık gücüne sahip olmasıdır. Led ekran sistemleri 1m2'den başlar sonsuz m2lere kadar ulaşan görüntü sistemleridir.

Ankara led kiralama ekibi olarak önceliğimiz sürekli müşteri memnuniyetidir. Konserler, açılışlar, davetler, fuarlar ve toplantı organizasyonlarınızda profesyonel led ekran görüntü sistemlerimiz için led ekran kiralama Ankara firmamız 7/24 saat sizlere sürekli hizmet vermektedir.

Kiralamayı düşündüğünüz led ekranın özelliklerine ve metrekaresine göre en uygun Ankara led ekran kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

http://www.ledekrankiralama.com.tr/ankara-led-ekran-kiralama/


Yorum Ekle