Tenis. İo

Üniversiteler, Mah. İkizler Binası, Odtü Teknokent, 06800 Çankaya Bu firma 438 defa görüntülenmiştir! Çankaya / Ankara
Firma Adı: Tenis. İo Telefon Numarası: 05079966645 GSM Numarası: 05079966645 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: tenis.io
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Tenis.io Bir çok tenis kulübü tarafından desteklenen bir çevrimiçi tenis kulübü, tenis oyuncularını diğer tenis tutkunlarıyla birlikte oynamayı amaçlıyor.
Tenis.io, oyuncuları uygulama aracılığıyla konum, beceri düzeyi ve müsaitlik durumuna göre sizi tenis ligine dahil edip eşleştirir. Rakip seç, kort seç, rezerve et. İşte bu kadar, hepsi Tenis.io'da.
Girişimci 3 arkadaşın girişimine, bir çok tenis kulübü katıldı ve büyümeye devam ediyor.
Türkiye’de birçok ilde başlayan uygulama insanları spora teşvik etmek ve yerleşik oyuncuların yerel olarak oynayacak insanlar bulmasına yardımcı olmak için tasarlandı.

Kurucu ortak Şeref Kaynak, "Tenis harika bir spor ama oynayacak kimseniz yoksa eğlenceli değil.Bir tenis kulübüne katılmayı denedim ama tanıdık kimseyi bulamadığım için hayal kırıklığına uğradım. Oradaki insanları 'tanımıyorsan' aslında aynı sorunu yaşıyorsun - bu gerçekten önemli bir sorun!"

Tenis.io ayrıca gelecekte koçluk, turnuvalar ve tenis tatilleri sunmaya hazırlanıyor.

Koç Aydın Mutlu şunları söyledi: “Tenis.io, yeni arkadaşlar edinmenin ve oyununuzu geliştirmenin harika bir yolu. Ayrıca, marka değerlerimizle de harika bir uyum içinde.”
Tenis.io tarafından geliştirilen 'tenis için Tinder' uygulaması büyüyor.
'Tenis için Tinder' uygulaması Tenis.io oyuncuları; beceri düzeyi, konum ve müsaitlik durumuna göre lige katılıp eşleştirecek, böylece yakınınızdaki biriyle dostluk/lig maçı ayarlayabilirsiniz.Yorum Ekle