Vizyon Bilgisayar Antalya

Ögretmen Evleri Mah. Ögretmenler Cd. No:18 / B Konyaaltı / Antalya Bu firma 537 defa görüntülenmiştir! Konyaaltı / Antalya
Firma Adı: Vizyon Bilgisayar Antalya Telefon Numarası: 0242 321 7273 GSM Numarası: [Gizli] E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.vizyonbilgisayarservisi.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Şirketimizi 15 yıldan uzun bir süre önce uygun fiyatta profesyonel bilgisayar servisi ve onarımı sunmak için kurduk. Antalya bölgesindeki tüm müşterilerimize bilgisayar tamiri konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ek olarak, güçlü BT becerilerine ve hem Mac hem de PC iş istasyonları ve sunucularında sorun giderme deneyimine sahip profesyonel bir uzman ekibi geliştiriyoruz.
Daha sonra bilgisayar servis bölümümüze veri kurtarma özelliğini ekledik, bu da bizim için büyük bir başarı ve deneyim yarattı ve müşterilerimiz içinde çok daha uygun oldu.

Yetenekli teknisyen ekibimiz, sürücü arızası, bilgisayardaki çökmeler, bozulmalar, virüsler, silme, harddisk arızaları, sıvı teması, yangın hasarı ve daha fazlası gibi yaşanan durumlarda kaybolan tüm bilgileriniz, sabit sürücüler, SD kart ve USB flash sürücülerdeki verileri kurtarma deneyimine sahibiz. Kurtarılamaz veya onarılamaz gibi görünen veriler genellikle kurtarılabilir ve yeni bir sabit diske veya başka bir ortam türüne geri yüklenebilir.

2015 yılında bölgemizdeki en gelişmiş veri kurtarma laboratuvarlarını oluşturup araştırma ve geliştirme aşamasına geçtik, bu da karşılığında yeni ve en ileri teknikler ve tecrübelerle sonuçlandı ve müşterilerimizin verilerini daha düşük maliyetlerle kurtarma şansı daha hızlı bir zaman diliminde daha yüksek başarı sağladı.

Teknolojinin sürekli olarak ilerlemesinden dolayı, profesyonel BT uzmanlarımız, güvenlik, entegrasyon, işletim sistemleri ve çeşitli uygulama ve hizmetler dahil olmak üzere bulut ve barındırma teknikleri hakkındaki deneyimlerini ve bilgilerini geliştirdiler.

Müşterilerimiz, Müşterilerimizle..

Çalışmalarımıza çok değer veriyoruz ve bunun karşılığında önde gelen şirketlerin çoğu bilgisayar onarım ihtiyaçlarına, veri kurtarma hizmetlerine ve BT desteğinde Vizyon Bilgisayar’a güveniyor.


Yorum Ekle