Has Web Tasarım Ve Seo

Orhangazi Mh. Ladin Sk. No:10 / 3 Bu firma 85 defa görüntülenmiştir! Pendik / İstanbul
Firma Adı: Has Web Tasarım Ve Seo Telefon Numarası: 05323975241 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.haswebtasarim.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Web tasarım ve SEO’nun gücüne inanarak, “Zirveye çıkmanın en kolay yolu” mottosuyla büyük bir azimle çalışıyoruz. Özellikle SEO konusundaki sürekli gelişimimizi onlarca sitede uygulayarak, her dijital platformda sorunsuz çalışan siteler oluşturuyoruz. Bu sayede, sitelerimiz aracılığıyla site sahiplerinin gelirlerini artırmasına katkı sağlıyoruz.
Nasıl Başladık?

Web tasarım ilk olarak 2005 yılında başladık. İlk adımlarımı bir e-ticaret sitesine ürün girmekle attım. Ardından, elektrikçilik mesleğimle ilgili siteler kurarak dijital dünyaya adım attım. O yıllarda SEO henüz yeni yeni konuşulmaya başlanmıştı; ancak yapmış olduğum siteler büyük ilgi gördü. 2013’te ise ilk olarak yakın arkadaşımın abisinin halı yıkama sitesini tasarlayarak web tasarımını ticari olarak kullanmaya başladık. Html + Css ile başladığımız web site yapımına sırasıyla Joomla ve son olarak wordpress ile yolumuza devam ediyoruz.


Yorum Ekle