Hızlı Toner İstanbul

Akıncılar Mah. Posta Cad. 57 / C Bu firma 484 defa görüntülenmiştir! Güngören / İstanbul
Firma Adı: Hızlı Toner İstanbul Telefon Numarası: 0212 495 0 495 GSM Numarası: [Gizli] E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: hizlitoner.com.tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Hızlı Toner ; 2006 Yılında sektöre giriş yapmış 2010 yılında rotasını yazıcı ve fotokopi tüketim ürünleri (Orjinal Toner, Muadil Toner, Toner Dolum, Orjinal Kartuş, Muadil Kartuş) olarak konumlandırmıştır.
2022 Yılında Konya şubesini faaliyete geçirmiştir.

Sektördeki tecrübelerini müşterilerine özellikle amaca uygun yazıcı alımından yazıcı ve sarf malzemelerinin kullanılmasına kadar geniş bir deneyimle aktarmaktadır.

Hızlı Toner bu alanda kendisini daima geliştirmekte yenilenen teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

En büyük pazarlama kalemi memnun müşterilerinin tavsiyesidir. Kazanç bir işletme için vazgeçilmez unsurlardan birisidir. Hızlı tonerin en büyük kazancı "Memnun Müşterilerdir". Ayrıca bizi tercih eden müşterilerimizin %86,4 lük kısmının bize en az bir veya daha fazla müşteri kazandırması bizim en büyük onur kaynağımız olmuştur.

Bizi tavsiye eden ve bizimle devam eden müşterilerimize (dostlarımıza) Teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

Saygılarımızla

Hızlı Toner Ekibi.
Firmamız toner, kartuş, mürekkep satış hizmeti vermektedir. Çalışmalarını etik kurallara uygun "Hızlı ve Kaliteli" ilkesini benimsemiş bir şekilde geliştirerek sürdürmektedir.Yorum Ekle