Rgs Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Acıbadem Mah. Çeçen Sk. Akasya Residence A1 Kule No : 150 Üsküdar – İstanbul Bu firma 541 defa görüntülenmiştir! Üsküdar / İstanbul
Firma Adı: Rgs Yazılım Ve Bilişim Sistemleri Telefon Numarası: 0 850 885 4404 GSM Numarası: [Gizli] E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: rgsyazilim.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

RGS Yazılım kurulduğu 2005 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma geliştirme (ar-ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir.

2005 Yılında 2 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan RGS Yazılım, bugün itibari ile 14 kişilik uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin merkezi, satış, pazarlama, destek ve tasarım birimleri İstanbul Maltepe ilçesindedir. RGS Yazılım, hizmetlerini datacenterda barınan 35 sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır. RGS Yazılım sunucuları 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olup tüm veritabanı ve uygulamalar 3 katmanlı yedekleme sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

E-ticaret sektörünün paydaşları ile güçlü işbirlikleri olan RGS Yazılım ‘ın Garanti Bankası, Akbank ve Finansbank ile bu bankaların kurumsal müşterilerine yönelik kampanyaları, lojistik sektörünün lider şirketi UPS Kargo ile stratejik işbirliği ve sektörel tedarikçiler ile işbirlikleri bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin güvenini ve desteğini kazanarak bu yolda e-ticarette lider firma olmak,

Yeni projeler geliştirerek girişimcilere kolaylık sağlamak,

E-ticarete yeni bir boyut getirerek sektörde fark yaratmak.

Misyonumuz

E-ticarete adım atmak isteyen ve mağazasını eticarete taşımak isteyen girişimciler için buradayız,

Yenilikçi, sorumlu ve müşteri odaklıyız,

Eticarete ilişkin profesyonel çözümler ve geliştirmeler sunmakta,

Teknolojiye ayak uydurarak AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Yorum Ekle