İzmir Web Tasarım - İletişim Bilgileri - Karşıyaka - İzmir

İzmir Web Tasarım

Adres: 1714 Sok. Eyiler İşhanı: No: 23 Karşıyaka / İzmir Bu firma 24 defa görüntülenmiştir! Karşıyaka / İzmir
Firma Adı: İzmir Web Tasarım Telefon Numarası: 0850 477 63 10 GSM Numarası: 0532 482 31 20 E-Posta Adresi: info@twa.com.tr İnternet Adresi: www.twa.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

TWA Digital Medya Ajansı, kurumsal web tasarım, proje bazlı tasarım, mobil uygulama geliştirme, adwords, e-ticaret, SEO, sosyal medya, internet reklamcılığı, fotoğraf ve video çekimi alanlarında konusunda uzman ve deneyimli 12 kişilik bir ekiple profesyonel çözümler üretmektedir. 2000 Yılında kurulan ajansımız sizlere İzmir Teknopark'da Ar-Ge Merkezimizle, Karşıyaka'da ise Web Tasarım ofisimizle hizmet vermekteyiz.

Web site kurmak ya da internet üzerinden işlerini yapmak isteyen kişilerin artması sonucunda 2000 yılında kurulan firmamız tam 18 seneden beri son sürat çalışmalarına devam etmektedir. Sahip olduğumuz ekibimiz, çalışma stratejilerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı ilke edinen firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Fırat KAYACI aracılığı ile kurulan firmamızın genel merkezi İzmir Karşıyaka'da bulunmaktadır. İnternet aracılığı ile sadece İzmir'den değil; tüm Türkiye'den hatta dünya çapından bile sipariş alabilecek güce sahip olan firmamız genel merkezin açılmasının ardından İzmir Teknopark ARGE merkezi açmak için son teknolojilere uyum sağlayarak çalışmıştır.


Yorum Ekle