Mata Bilişim Yazılım Ve Dijital Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Yaka Mh. Aziz Mahmut Hüdai Cad. İçkon Plaza No: 185A / 101 Meram / Konya Bu firma 512 defa görüntülenmiştir! Meram / Konya
Firma Adı: Mata Bilişim Yazılım Ve Dijital Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Telefon Numarası: 03325019482 GSM Numarası: 05396137621 Faks Numarası: 03325019482 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: matabt.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Kurumunuz için gerekli siber güvenlik önlemlerini alarak, doğru yapılandırılmış bir mimari ile uçtan uca kesintisiz sistemleri hizmetinize sunuyoruz..
Firmamız sizin için Windows, web, IOS, Android gibi sistemlerde çalışan yazılımlar ve web siteleri hazırlayabilir. Üstün özelliklerle donatılmış yazılımınız için tasarım ekibimiz üst düzey kullanıcı deneyimi sunan tasarımlar hazırlayabilir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyum süreci için her kurumun ihtiyaçları farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple esnek bir eğitim programı yapabilme imkânı sunmak istiyoruz. Eğitimlerin hitap ettiği kişiler ve bölümlerde farklıdır. Ayrıca kurum içi ve dışında personel ve kurumlarla yapılan sözleşmelerin, dökümantasyonların güncellenmesi görevlerini de üstleniyoruz. Kurumunuz için en doğru içeriği sizinle istişare ederek belirleyerek ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermeyi danışmanlık hizmetimizin misyonu olarak belirledik.

https://www.matabt.comYorum Ekle