Şanlıurfa Edessa Web Tasarım Ve Matbaacılık

Narlıkuyu Mahallesi 103. Sokak İ. E. Ap. Kat:2 No:8 Bu firma 420 defa görüntülenmiştir! Karaköprü / Şanlıurfa
Firma Adı: Şanlıurfa Edessa Web Tasarım Ve Matbaacılık Telefon Numarası: 05325883012 GSM Numarası: 05325883012 E-Posta Adresi: edessawebtasarim@gmail.com İnternet Adresi: www.e-dessa.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

ŞANLIURFA EDESSA WEB TASARIM;
Web Tasarım, Sosyal medya ve tüm internet sistemleri için şirketinizi müşteri olarak değil, ortağımız olarak görüp en uygun fiyatlarla en kaliteli ve performanslı web tasarım hizmetini yaratıcılığımızla birleştirip sizlere sunuyoruz. Şanlıurfa web tasarım ajansı, Şanlıurfa web tasarım şirketleri ve şanlıurfa fotoğrafcılık hizmeti sunarak firmanızı sektöründe zirveye taşımayı hedefliyoruz.
Mobil uygulama ve e-ticaret hizmetimizle market ve ya manav dahi olan müşterilerimize internetten sipariş imkanı sunuyoruz ve Şanlıurfa ve tüm Türkiye’de firmalarımızın satışını artırmayı hedefliyoruz ayrıca deneyimli ekibimizle Şanlıurfa,Diyarbakır,Siverek harita konum ekleme hizmeti sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ;
Web dizayn hizmetimizi Şanlıurfa’da olmak üzere birçok ilde hizmet veriyoruz. Diyarbakır web tasarım yapımında hizmet veriyoruz. Mardin mobil uygulama geliştirmeleri yapıyoruz. Siverek’de web tasarım hizmetimizi müşterilerimize veriyoruz. Şanlıurfa’da e-ticaret hizmeti ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.
Müşterilerimizi sipariş sayısını ve Google da ön plana çıkmayı sağlıyoruz. Şanlıurfa Google da ön plana çıkma hizmeti gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Web Tasarımı
Web tasarım ve grafik konusunda sonsuz tecrübeye sahip 2015 yılına dayanan şirketimiz kurulduğu günden bu güne; yüzlerce Şanlıurfa Diyarbakır gibi şehirlerde şirketler için web sitesi tasarımı yapmıştır. İyi bir web sitesine sahip olmanın ayrıcalığını bilen Google da ön plana çıkmaya sahip özgün web sitesi yaptırmak isteyen şirketler tarafından ilk tercih olan Edessa Bilişim Hizmetleri ve web tasarım ajansı yurt içinde ve yurtdışında kullanılmakta olan birçok özel web sitesi tasarımını yapmıştır. Google ile uyumlu web sitesi tasarımı ve özel yazılıma sahip web tasarımı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulama
Şanlıurfa mobil uygulama konusun da faaliyet gösteren firmamız bir çok mobil uygulama hizmeti vermiştir. Alanında derin tecrübeye sahip şirketimiz manavlar için online manav bakkallar için online bakkal vb onlarca farklı alanda Şanlıurfa mobil e-ticaret sitesi hizmet vermektedir.

E-ticaret desteği
Edessa web tasarım E-ticaret desteği paketinde toplu pazaryerleri n11,trendyol,hepsi burada üyelik süreçleri reklam kampanyaları vb gibi hizmetlerde destek veren firmamız sizlere toplu ürün yükleme entagrasyonu gibi konularda destek vermektedir.

Kurumsal kimlik
Şirketiniz için Şanlıurfa kartvizit tasarım,siverek baskılı tişört tasarım Urfa broşür tasarımı Şanlıurfa logo tasarımı gibi bir çok konuda destek sağlamaktadır.

Katalog Tasarımı
Edesssa Bilişim Hizmetleri olarak katalog Broşür gibi işlerin sadece baskıdan ibaret değil kaliteli kağıt, iyi baskı gibi somut unsurların yanında tasarım unsurunun da önem taşıdığının bilincinde olan işletmeler için; çalışmak da olduğumuz katalog broşür vb tasarımları yapmaktayız.

Tanıtım Filmi
Tanıtım filmi hizmetimiz için firmanızda öncelikle keşif gezisi yapılmakta. Yapılan keşif sonrası çekim için kullanıcak malzemeler temin edilmektedir. Bu çalışma ile tanıtım filmi ücreti belirlenmektedir. Tanıtım filmi için öncelikle ortam oluşturulmakta yazılan senaryo kapsamında Hd kalitede videolar yapılıp size teslim edilmektedir.

Yazılım Hizmetleri
Edessa Bilişim Hizmetleri olarak firmaların ihtiyaç duyduğu özel satış pazarlama yazılımları gibi tamamen firmaya özel olarak geliştirilecek yazılım çözümleri konusunda oldukça beğenilen çalışmalar yapmaktayız. Birçok firmanın iş süreçlerinde ihtiyaç duyduğu ancak hazır bir çözümün tam olarak ihtiyacı karşılamadığı durumlarda özel yazılım hizmetimiz ile şirket bilinirliği sipariş gibi kritik unsurların geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Reklam Hizmetleri
Bir web tasarım firması olmanın haricinde. firmamız dijital tasarım web sitesi tasarımı ve baskılı işler için tasarımlar yapmaktadır. İnternet tabanlı tabanlı tasarım ve baskılı işlerin tasarımı konusunda deneyimli grafikerler ile çalışmaktadır. Her ne kadar her iki alana bölünüyor olsa da TASARIM bu iki alan için ciddi farklılıklar gösterebilmektedir.

Toplu Mail Gönderimi
e-mail yani elektronik posta şirketimizin uzmanlık alanlarından biri olup bu konuda birçok başarıya ulaşmış bir firmadır. Elimizdeki milyonlara ulaşan hedef kitle ile onlara anlık mail bülteni oluşturabilir ve sürekli olarak yeni müşteri kazanmayı ve ciro artışını sağlayabilirsiniz.

Ürün fotoğraf çekimi
Firmamızın alt yapı firmalarından olan Ali Şekeroğlu photography öncülüğünde stüdyomuzda büyük özenler ve son teknoloji kameralar ve malzemeler ile manken çekimi ürün çekimi ve birçok konuda hizmet vermekteyiz bu alanda öncü olan firmamız binlerce e ticaret firmasına fotoğraf çekimi konusunda destek vermektedir.Yorum Ekle