Belgüzar Ayyıldızoğlu | Ankara Aile Ve Evlilik Danışmanı

159. Cadde Huzur Apt. No. 6 / 3 Ayvalı Mahallesi Keçiören / Ankara Bu firma 486 defa görüntülenmiştir! Keçiören / Ankara
Firma Adı: Belgüzar Ayyıldızoğlu | Ankara Aile Ve Evlilik Danışmanı Telefon Numarası: 5538456242 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: belguzarayyildizoglu.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Belgüzar Ayyıldızoğlu Ankara Keçiören'de aile ve evlilik danışmanlık hizmeti vermektedir.
1973 Yozgat doğumlu Belgüzar Ayyıldızoğlu 2000 yılında Selçuk Üniversitesi mezunudur.
2000 de Selçuk Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi.
2002-2006 yılları arasında Açı dergisinde soru yazarlığı yaptı. 2002 yılında MEVLANA ÜNİVERSİTESİ bünyesinde RİCCON İLHAN AKADEMİ tarafından düzenlenen beden dili eğitimine katıldı.
2010 yılında Psikolojik Testler Derneğinden ÇOCUKLARA UYGULANAN OBJEKTİF TESTLER eğitimini aldı. O tarihten beri yüzlerce çocukla test çalışmaları yaptı ve halen yapmakta.
2011 yılında KEKEMELİK ve KONUŞMA BOZUKLUĞU eğitimi alarak bu alanda da bir çok çocuk ve yetişkinle çalışma imkanı buldu, farklı yaştan kişilere ‘R’ eğitimi verdi.
2012 yılında MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ tarafından düzenlenen AİLE DANIŞMANLIĞI eğitimine katıldı. 2012 yılından beri ailelere, çocuklara, çiftlere, yetişkin ve ergenlere danışmanlık hizmeti vermekte. Aynı zamanda okullarda hocalara, ailelere ve çocuklara da danışmanlık veren AYYILDIZOĞLU, öğretmenlere ve annelere özel eğitim seminerleri düzenlemektedir.
2016 yılında düzenlenen ÜSTÜN ZEKALILAR KONGRESİ ‘ne katılan AYYILDIZOĞLU, üstün zekalı çocukların sosyalleşmeleri, toplumsal kuralları benimseme ve hayatlarına uygulayabilmeleri konusunda bir çok çocuğa ve ailelerine de danışmanlık hizmeti vermektedir.
2015-2017 yıllarında YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANLIĞI yüksek lisans programına katılmıştır. Eğitimin ve kendini geliştirmenin önemine inanan Belgüzar Ayyıldızoğlu bir taraftan eğitim hayatına devam ederken, diğer yandan danışmanlık hizmetlerini de yürütmektedir.Yorum Ekle