Tescillen Marka Patent Danışmanlık - İletişim Bilgileri - Merkezefendi - Denizli

Tescillen Marka Patent Danışmanlık

Bahçelievler Mh. 4011 Sok. No: 5 Merkezefendi / Denizli Bu firma 225 defa görüntülenmiştir! Merkezefendi / Denizli
Firma Adı: Tescillen Marka Patent Danışmanlık Telefon Numarası: 0555 888 15 98 GSM Numarası: 0555 888 15 98 E-Posta Adresi: rehber@tescillen.com.tr İnternet Adresi: www.tescillen.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Tescillen Marka Patent Danışmanlık ; 15 yılı aşkın bir süredir, sınai haklar olarak bilinen marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla tüm Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.
Hizmet alanını sadece tescil işlemleri ile sınırlı tutmayan Tescillen Marka Patent Danışmanlık , teknik bilgi ve deneyimiyle patent işlemleri, aktif bağlantılarıyla yurtdışı tescil işlemleri, deneyimli kadrosu ile hukuki işlemler ile tescil öncesi ve sonrası tüm işlemlerde müvekkillerine profesyonel bir çatı altında hizmet vermektedir.
Yurtiçinde başvurusu yapılan ve ilan edilen marka başvurularının benzerlik takip ve izlenmesi etkin korumanın en önemli esasıdır. Tescillen Marka Patent Danışmanlık , sinai hakkınızın tescilden sonra da takibini sağlamakta, müşterilerine özel olarak geliştirdiği takip sistemi ile ileride sinai haklarınıza gelebilecek saldırıları da önceden haber vererek etkin bir korumayı müşterilerine sağlamaktadır.
Her geçen gün kalitemizi arttırarak oluşturduğumuz profesyonel ekiplerimizle çözüm ortağınız olma yolunda başarıya birlikte yürümeye devam ediyoruz.Yorum Ekle