Uluca Avukatlık Ortaklığı

Halide Edip Adıvar Mahallesi Sultan Sokak No:22 Mavi Plaza Kat: 6 - 7 Bu firma 586 defa görüntülenmiştir! Şişli / İstanbul
Firma Adı: Uluca Avukatlık Ortaklığı Telefon Numarası: 08502590852 GSM Numarası: 08502590852 Faks Numarası: 08502590852 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: www.ulucahukuk.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Uluca Avukatlık Ortaklığı, M. Yağız Uluca ve Fatma Uluca Telli tarafından İstanbul’da temellerini atarak İstanbul ve Bursa’da hizmete başlamıştır. Büromuzun kurulduğu günden bugüne sürekli gelişen bilgi ve tecrübe birikimimiz ile Türkiye’nin birçok yerindeki müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda yurt dışındaki iş ortaklarımız ile birlikte uluslararası alandaki müvekkillerimize de hizmet sağlamaktayız.

Ekibimizde 24 avukat ve profesyonel destek ekibinden oluşan toplamda 36 kişilik genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Ekip ruhu içerisinde özveri ile ve müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en etkili şekilde cevap verebilme çabası ile çalışmaktayız.

Ağırlıklı çalışma alanlarımız arasındaki ticaret hukuku, idare hukuku, gayrimenkul hukuku, icra ve iflas hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, bilişim hukuku, miras hukuku, sağlık hukuku, aile hukuku, ceza hukuku ve kişisel verilerin korunması hususundaki düzenlemeler alanlarında uzman kadromuz ile müvekkillerimize hizmet verme gayreti içerisindeyiz.


Yorum Ekle