Ece Temizlik Hizmetleri

Ankara / Altındağ / Rüzgarlı Caddesi / Çapar İş Merkezi / 16 Taksim 62 Bu firma 317 defa görüntülenmiştir! Altındağ / Ankara
Firma Adı: Ece Temizlik Hizmetleri Telefon Numarası: 03123127363 GSM Numarası: 0544 265 66 47 Faks Numarası: 0312 312 68 98 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: www.ece-temizlik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Ankara bölgesi firması olan işletmemiz sırasıyla bir çok alanda temizlik hizmetleri vermektedir.
Sektörde uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte bir çok alanda ki temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz.
Hizmet verdiğimiz alanlar sırasıyla dezenfeksiyon hizmetleri, genel temizlik, banka temizliği, buharlı temizlik, ev temizliği, hastane temizliği, halı temizliği, fabrika temizliği, cami temizliği, dış cephe ve cam temizliği, endüstriyel temizlik, inşaat sonrası temizliği, ofis temizliği, kamu kurumları temizliği, koltuk temizliği, kreş ana okulu temizliği, okul temizliği, otel temizliği ve bir çok alanlarda hizmetlerimiz mevcuttur.
Ankara bölgesinde hizmet veren firmamız Türkiye Temizlik Şirketleri Derneği üyesi ve Ankara Kuru temizleyiciler, Çamaşır ve Halı Yıkamacıları esnaf odası üyesidir.
Ankara ilinde bir çok yerde hizmet etmekte ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda isteklerinizi karşılamaktayız.
Sektörde bir çok referanslarımız bulunmakta ve teslim edilen işi layıkıyla yerine getirmekteyiz.


Yorum Ekle