Kolay Ofis Sanal Ofis Hazır Ofis Eofis - İletişim Bilgileri - Çankaya - Ankara

Kolay Ofis Sanal Ofis Hazır Ofis Eofis

Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No:11 Balgat Bu firma 20 defa görüntülenmiştir! Çankaya / Ankara
Firma Adı: Kolay Ofis Sanal Ofis Hazır Ofis Eofis Telefon Numarası: 0312 750 00 00 GSM Numarası: 0532 716 85 00 Faks Numarası: 0312 750 01 01 E-Posta Adresi: info@kolayofis.com İnternet Adresi: www.kolayofis.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Sık seyahat edenler, evden çalışanlar, ofisini sürekli kullanmayan profesyoneller artık kullanmadığınız bir ofis için aylık ücret vermek zorunda değilsiniz. Çok kısa bir sürede prestijli bir iş adresiniz, size ait bir telefonunuz ve özel sekreteriniz olabilir.

Bizler çözüm ortağınız olarak faks, telefon ve postalarınızla ilgilenirken sizler işinize konsantre olun. Dilediğiniz zaman müşterilerinizi profesyonel toplantı salonlarında ağırlayın. Tam donanımlı hazır ofisiniz her daim hazır.
Artık ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tüm avantajlarına sahip olabileceksiniz. Doğru yerdeki bir iş adresi ve şirketinizin adıyla yanıt verilen bir telefon numarası işinizde her türlü farkı yaratabilir.

Üstelik eşya, personel yada hiç bir fatura gideriniz olmadan


KOLAY OFİS olarak biz sizin ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve bütçenize uygun profesyonel ofis çözümleri sunuyoruz.Yorum Ekle