Swat Group Security Türkiye | Özel Güvenlik Hizmetleri

Beştepe Mahallesi, 32. Cadde, No: 1 / 76, Moment Plaza, Yenimahalle / Ankara Bu firma 114 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Swat Group Security Türkiye | Özel Güvenlik Hizmetleri Telefon Numarası: 4441862 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://swat-security.com.tr/tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Swat Group Security, Türkiye ve Avrupa’da 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olup; kurum ve kişilerin profesyonel özel güvenlik ihtiyaçlarını, değişen risk ve koşullara uyarlayarak; sizi güvende tutmak için 7/24 üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Swat Group Security Türkiye özel güvenlik görevlisi hizmetlerimiz, farklı sektör müşterilerinin taleplerine özel olarak geliştirilen güvenlik çözümleri ile tesislerinizin, çalışanlarınızın ve markanızın daha güvenli olması için sektörel tecrübesini, alanında uzman sektör çalışma arkadaşları ile birleştirmektedir.


Yenilikçi ve kaizen bakış açısıyla farklı sektör müşterilerine özel güvenlik hizmetleri sunan Swat Group Security, Türkiye genelinde; Global perakende markalarından turizme, enerji üretim dağıtım alanlarından liman ve marinelere, plaza ve alışveriş merkezlerinden resmi devlet kurumlarına kadar farklı sektörlerin güvenlik taleplerini karşılamak için müşterilerine özel olarak geliştirdiği güvenlik görevlisi hizmetleri sunmaktadır. Risk analizi değerlendirmesi sonucu insan, teknoloji ve sürekli gelişen altın standartları ve üstün hizmet anlayışıyla özel güvenlik hizmeti alanında faaliyet göstermektedir.


Swat Grup Security Türkiye, müşterilerinin VIP yakın koruma ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmiş donanıma sahip zırhlı araç kabiliyeti, farklı dilleri konuşabilen uzman yakın koruma personeli ile Türkiye’de kaldığınız süre boyunca iş seyahatlerinizin daha güvenli olmasını sağlıyor.


Yorum Ekle