Villa Çadır Ve Tente Sistemleri

Melih Gökçek Bulvarı 1122. Cadde 1472. Sokak No:7 İvedik Organize Sanayi Bu firma 305 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Villa Çadır Ve Tente Sistemleri Telefon Numarası: 03123945319 GSM Numarası: 05326537340 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: villacadir.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1979 yılında bir şahıs firması olarak Ulus’ta ticari faaliyetlerine başlayan firmamız halihazırda Ankara İvedik Organize Sanayiinde bulunan 700 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ana faaliyet alanlarımız; PVC polyester branda kullanılarak yapılan her türlü depo alanı ve depo çadırı, endüstriyel çadır, hangar çadırı, inşaat çadırı, şantiye çadırı, hayvan çadırı, sera çadırı, tarım çadırı, koyun çadırı, tören çadırı, arıcı çadırı, çoban çadırı, askeri çadır, depo çadırı, mülteci çadırı, taziye çadırı, etkinlik çadırı, fuar çadırı, mantar çadırı, solucan çadırı, tavuk çadırı, afet çadırı, sahra çadırı, deprem çadırı, kurban çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, büyükbaş hayvan çadırı üretimi ve montajı ile gerek PVC polyester brandadan gerekse ithal akrilik kumaştan imal edilebilen mafsallı tente, körüklü tente, kasetli tente, şemsiye ve sabit çadır tente imalatı, montajı ve satış sonrası ürün ve hizmet desteğidir. Bunun dışında; yalnızca çadır iskeleti, çadır demir iskeleti, sera çadır demiri, çadır iskelet demiri, çadır demiri yapımı ve çadır demiri tamiri de ana faaliyetlerimizdendir.
Çadır ve çadır demiri ve konstrüksiyonu konusunda hem kendi firmamızın doğrudan müşterilerine hem de yurt çapındaki diğer meslektaşlarımız vasıtasıyla diğer müşterilere; çadırı, çadır demir iskeleti, çadır izolasyon malzemelerini ya da çadır iskelet demirini temin etmekteyiz. Müşterilerimiz doğrudan ticari kuruluşlar olduğu gibi bireysel nitelikte kişiler de olabilmektedir.
Villa Çadır ve Tente Sistemleri’nin öne çıkan özelliklerini aşağıda sıralamaya çalıştık:
1. Zamanında teslimat. İmzasının da sözünün de arkasında duran bir firma.
2. Ürününde ve işçiliğinde kalite.
3. Kullanıcı ihtiyaçları gözönüne alınarak esnek tasarım ve malzeme seçimi.
4. Arandığında bulunan, servis rahatlığı olan bir çalışma anlayışı.
5. Uygun fiyat.
Çadır branda tente sistemleri alanındaki üretimimizin işyeri fiziksel planlaması; zemin katta çadır iskelet demiri imalatı (konstrüksiyon), katlarda ise toz ve gürültüden arındırılmış temiz ortamlarda PVC Polyester çadır branda imalatı şeklindedir.
Makine Portföyümüz;
1. Gedik Gazaltı Kaynak Makinaları
2. Elektirikli Kaynak Makinaları
3. Uzay Otomatik Metal/Profil Kesme Testeresi: Mafsallı PLC programlamaya sahip tam otomatik modeldir. Malzeme sürme işlemi mengenelerde bulunan rulolu sürücülerle yapılmaktadır. Sürme boyu enkoder ile ayarlanmaktadır. Düz ve adetli kesimlere sahip imalatlar için kullanılmaktadır.
4. Elektrikli Daire Metal/Profil Kesme Testeresi
5. Boru Büküm Makinaları: Hidrolik sistemde çalışan yarı otomatik makinadır. İstenen ölçülerde ve açılardaki boru bükümleri kaynaksız ve pürüssüz olarak gerçekleştirilir. İterek bükme, basarak bükme veya koç bükme olarak adlandırılan bu işlemde, özellikle yumuşak malzemeler ve büyük yarıçapta büküm yapmak için yaygın ve genel bir yöntemdir
6. Boru Boğum Makinaları: Hidrolik sistemde çalışan yarı otomatik makinadır. Boruların birbirine kaynaksız bir biçimde geçmesini sağlamak üzere kullanılır.
7. Dirinler Pres
8. Dikey Metal/Profil Delme Makinaları
9. El Testereleri
10. Muhtelif Matkaplar
11. Muhtelif El Ekipman ve Aparatları
12. Pfaff Dikiş Makinaları
13. Adler Dikiş Makinaları
14. Korean Otomatik Kuşgözü Açma Makinası
15. Leister Polyester Birleştirme Makinaları
16. Polyester/Akrilik Kumaş Kesim Makinası
17. El Ekipman ve Destek Malzemeleri
Çadır sistemi üreten işyeri alanımızın yaklaşık %35 oranındaki kısmını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırladığımız standart ölçülerdeki çadır sistemlerine ve gelecek siparişlere hazırlık olması amacıyla ham malzeme deposu olarak ayırmış bulunmaktayız. Bu çerçevede, muhtelif ölçülerde 250 adet çadır branda sistemi, çadır iskeleti, çadır izolasyonu, çadır astarı ve çadır demir iskeleti stoğumuz mevcuttur.
Çalışma prensibimiz; müşteri memnuniyetini esas alan kaliteli ve pratik çözümler sunmak, müşterimizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktır.
Sloganımız; “İşimizde Güven, Ürünümüzde Kalite”dir. Çalışmalarımıza ilişkin görsellere ve ilave bilgilere www.villacadir.com ve www.villatente.com isimli internet sayfalarımızda ulaşabilirsiniz.Yorum Ekle