Medgulets

Türkmen, Sey Konutları, Turgut Özal Blv. No:95 / 5, 09400 Kuşadası / Aydın Bu firma 269 defa görüntülenmiştir! Kuşadası / Aydın
Firma Adı: Medgulets Telefon Numarası: 08502422558 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.medgulets.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

2002 yılında bu yana faaliyetlerini sürdüren 'Medgulets', Akdeniz ve Ege’nin büyüleyici sahillerinde misafirlerine en iyi yatçılık deneyimini vaadediyor. medgulets.com üzerinden, 15 kişilik tecrübeli ekibimizle, müşterilerimize unutulmaz bir yelkenli deneyimi sağlamak için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Misafirlerimiz, geleneksel ve lüks guletlerimizde Fethiye’den Marmarmis’e, Göcek’ten Kekova’ya kadar Türk rivierasının kristal sularını ve eşsiz doğal güzelliklerini keşfederken, rahatlık ve zarafetin tadını çıkaracaklar.
Medgulets, her bir yatı, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özenle seçerek ve yüksek konfor ve güvenlik standartlarında sunarak, müşterilerine benzersiz bir deniz serüveni vaat ediyor. Müşterilerimize, gulet ve motor yatlarla Akdeniz'in gizemli koylarını keşfetme, denizde huzurlu ve keyifli anlar yaşama ve bölgenin zengin tarihi ve kültürel mirasını deneyimleme imkanı sağlıyoruz. Her yatımız, lüks ve konforlu bir konaklama için mükemmel bir şekilde donatılmıştır.
Medgulets, romantik kaçamaklardan aile tatillerine, arkadaş gruplarından kurumsal organizasyonlara kadar her türlü ihtiyaca uygun, kişiselleştirilmiş ve esnek hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Medgulets ile Türk rivierasının büyüleyici sularında unutulmaz bir deneyim yaşayın!


Yorum Ekle