Miramak Manyetik Kireç Önleyici Su Arıtma Cihazları ,filtreleri

Abacı, Bolbolcu Sk. No 1, 10440 Bigadiç / Balıkesir Bu firma 483 defa görüntülenmiştir! Bigadiç / Balıkesir
Firma Adı: Miramak Manyetik Kireç Önleyici Su Arıtma Cihazları ,filtreleri Telefon Numarası: 05416472625 GSM Numarası: 05416472625 Faks Numarası: 05416472625 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: miramak.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1981 yılında elektrikli ürünler satış ve pazarlama faaliyetleri ile başlayan 1999 yılında dayanıklı tüketim ürünleri sektörüyle devam eden 2005 yılında Manyetik Kireç Önleme sistemlerinin üretim ve satış faaliyetlerini ekleyerek ülke çapında faaliyet gösteren bir yapıya dönüştük. Ana faaliyet konumuz Manyetik Kireç Önleme sistemleri olmakla birlikte 2009 yılında öğrenci apart evleri ve 2015 yılında otel 2020 yılında otomobil alım satım ve müteahhitlik hizmetlerini de bünyemize katarak ticari faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Uzun süredir manyetik alanın sudaki mineraller üzerindeki etkisi üzerinde çalışıyor, uluslararası literatür ve kaynaklardan yararlanıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız birçok uygulama ile kireç oluşumunu önlemede kesin olan sonuçlar elde ettik ve ihtiyaç duyulan her alanda uygulanabilen ürünler geliştirdik. Endüstriyel tasarım patentli ürünlerimiz ile büyük sanayi kuruluşlarında, yaşam sitelerinde, tatil köylerinde, tarım sektöründe, köy ve ilçe ana girişlerine uygulanabilen ürünler tasarlayıp hayata geçirdik ve Türkiye genelinde suyun olduğu her yere dokunmayı başlıca görev bildik. 2010 yılından bu yana "suyun olduğu her yerdeyiz” sözü şirketimizin mottosudur.
ÜRÜNLERİMİZ
MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ (Daire,villa tipi kireç önleyici ,güneş enerjisi termosifon tipi kireç önleyici ,çamaşır,bulaşık makinesi tipi kireç önleyici)
ENDÜSTRİYEL KİREÇ ÖNLEYİCİ MODELLERİ
SU ARITMA CİHAZLARI (tezgahaltı su arıtma cizhazları,su arıtma cihazı yedek parçaları )
SU FİLTRELERİ
MANYETİK GÖNYEYorum Ekle