Biletinial Bilet Basım Ve Dağıtım A. Ş.

Üçevler Mh. Ünseven Sk. No:5 / 6 16270 Nilüfer / Bursa Bu firma 12 defa görüntülenmiştir! Nilüfer / Bursa
Firma Adı: Biletinial Bilet Basım Ve Dağıtım A. Ş. Telefon Numarası: 08503339911 GSM Numarası: 08503339911 Faks Numarası: 08503339911 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.biletinial.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Tiyatro, sinema, konser, müzikal ve daha fazla çocuk etkinlikleri Biletinial Kids'de.
Çocuğunuzla unutulmaz anılar biriktirmek için hemen tıklayıp etkinlikleri inceleyin.
Her aile için binlerce gülümseme, her gülümseme için Biletinial!

Hakkımızda

2011 senesinde biletleme sektöründe hizmet vermeye başlayan biletinial.com, tüketiciyi yeni gelişen teknolojiler ışığında etkinliklerle buluşturma noktasında çözüm üreten ve tüketicilere keyifli anlar deneyimlemelerine olanak tanıyan bir biletleme firmasıdır.

Hizmet vermeye başladığı günden itibaren yazılım mühendislerinin geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle tüketicisini birçok etkinlikle başarılı şekilde buluşturan biletinial.com, ulusal ve uluslararası çapta yaptığı başarılı organizasyonlarla müşterilerin etkinliklere zahmetsizce erişimini sağlamıştır.

Biletinial’ın iş ortakları arasında; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri), TVF (Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, festivaller ve theme parklar ile eğlence parklarının yanı sıra eğitim ve seminer organizasyonu gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır. "


Yorum Ekle