Away Çanta Ve Valiz

Mahmutbey Mah. İstoç Toptancılar Çarşısı 10. Ada No: 114 Posta Kodu: 34219 Başakşehir / İstanbul / Türkiye Bu firma 218 defa görüntülenmiştir! Bağcılar / İstanbul
Firma Adı: Away Çanta Ve Valiz Telefon Numarası: +90 544 904 73 75 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: awaycanta.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Away Çanta, 25 yıldır sadece valiz üretimi yaparak sektörde güvenilir bir isim haline gelmiştir. İstanbul Eminönü de küçük bir işletme olarak ticari faaliyetine başlayan firmamız, siz değerli dostlarımız ve müşterilerimizin desteğiyle sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

25 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız. Bez valizler, ABS valizler, kırılmaz enjeksiyon PP valizler gibi birçok farklı türde valiz üretmekteyiz. Ayrıca, müşterilerimizin seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için farklı boyutlarda ve tasarımlarda valizlerimizi üretmekteyiz.

Firmamız, etik ilkelere bağlı kalarak ticaret politikasını belirlemekte ve hedeflerine ulaşmak için ilerlemektedir. AR-GE çalışmaları sonucu güncellenen ürün modelleriyle her bütçeye uygun en iyi fiyat ve kalite standartlarına sahip ürünler sunarak sektöre yön vermektedir.

Bugün, İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) ve Eminönü mercan bölgesindeki Toptan & Perakende satış mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, online satış kanallarımızda da ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güvenli ilişkiler sayesinde sektörde saygın bir konuma sahibiz. Sizlere en kaliteli ürünleri sunarak seyahatlerinizde rahatlığı ve güveni sağlamak için çalışmaktayız.

Away Çanta olarak, sektöre yön veren ve her geçen gün büyüyen bir firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya devam edeceğiz.Yorum Ekle