İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri

Seyitnizam Mh. Demirciler Sitesi No:7, 34015 Zeytinburnu İstanbul Bu firma 316 defa görüntülenmiştir! Zeytinburnu / İstanbul
Firma Adı: İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri Telefon Numarası: 02126749004 GSM Numarası: 546 6749004 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: tenteistanbul.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri, alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir firmadır. Tente satış, kurulum ve kurulum sonrası bakım hizmetlerinde müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir.

“Kaliteli hizmet” anlayışı ile hareket eden firmamız, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile hareket eden, sektörün lider isimlerinden biridir. Uzman ekibimiz ve donanımlı atölyelerimizin teknolojinin son ürünleri ile donatılması, taleplerin doğrudan karşılanmasına en iyi şekilde zemin hazırlamaktadır.

Çevreci yaklaşımı, istihdam hedefi ve ISO9001 kalite yönergelerine uygun üretimleri ile İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanan ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen İstanbul Otomatik Tente Pergola Sistemleri ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Misyonumuz
Sektörde, Türkiye’nin 1 numaralı tente üretim firması olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemek, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak adına yapılacak çalışmalarda birebir hizmet sunmak.

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde tente sistemleri alanında bilinirlik kazanmış, çevreci, istihdam dostu ve sektörün bilinen ismi haline gelmek.

Vizyonumuz
Kaliteli ve yenilikçi farklı ürünlerin üretilmesi alanında sektörün bilinir bir ismi haline gelmek, Tente kullanımını yaşam alanlarına tamamen yayarak Türkiye’nin bilinen ve güvenilen bir ismi haline gelmek.

Müşteri ihtiyaçlarını doğrudan karşılayarak yeni bir arayış içerisine girmelerine gerek bırakmadan tente ve tenteye dair tüm ihtiyaçları doğrudan en iyi şekilde karşılamak.Yorum Ekle