Kasentra - El İşçiliği İle Özenle Hazırlanmış Ürünler

Esentepe Mah. Cevızlı D - 100 Güney Yanyol Cad. Kartal Vızyon D Blok No: 13 Iç Kapı No: 112 Kartal / Istanbul Bu firma 37 defa görüntülenmiştir! Kartal / İstanbul
Firma Adı: Kasentra - El İşçiliği İle Özenle Hazırlanmış Ürünler Telefon Numarası: 0531 341 92 93 GSM Numarası: 0531 341 92 93 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: kasentra.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

El yapımı özel ürünler ile altın, gümüş ve pırlanta satışı yapan e-ticaret sitemiz, benzersiz tasarımlar ve kaliteli malzemelerle yapılan takıları müşterilerimize sunuyor. Her biri özenle tasarlanmış olan takılarımız, müşterilerimizin tarzına ve zevkine uygun olarak üretiliyor.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman en önemli önceliklerden biridir. Bu nedenle takılarımızda kullanılan malzemelerin hepsi en kaliteli seçenekler arasından seçiliyor ve el emeğiyle işleniyor. Ürünlerimizdeki detaylı işçilik sayesinde, takılarımızın zarafeti ve estetiği göz alıcı bir şekilde ortaya çıkıyor.

E-ticaret sitemizdeki ürünlerimiz arasında pırlanta yüzükler, altın küpeler, gümüş bilezikler ve daha birçok farklı kategori bulunuyor. Her biri özel bir hikayeye sahip olan takılarımız, sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hazır bekliyor.


Yorum Ekle