Led Garanti Reklam Elektronik Tekstil Inşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti

Namık Kemal Mahallesi 171. Sokak No13 / 1 Esenyurt / Istanbul Bu firma 107 defa görüntülenmiştir! Esenyurt / İstanbul
Firma Adı: Led Garanti Reklam Elektronik Tekstil Inşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd Şti Telefon Numarası: 02125090064 GSM Numarası: 05323500048 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.ledgaranti.com.tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

İstanbul merkezli kurulan LED & GARANTİ İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektördeki öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

* İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

* Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek

* Müşteri memnuniyetini önde tutmak

* Pazar payını sürekli arttırmaktır.

* Kaliteden ödün vermemek bizim temel prensiplerimizdendir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir.En iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için Led Garanti her zaman yanınızda..


Yorum Ekle