Pan Sound Light Visual

Çamlıbahçe Mah. Tayyar Rahmiye Sok. No: 8 / 1 Kavacık İstanbul Bu firma 334 defa görüntülenmiştir! Beykoz / İstanbul
Firma Adı: Pan Sound Light Visual Telefon Numarası: 08508883435 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: pansoundlight.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

PAN Sound Light Vİsual olarak 1996'dan bu yana 20 Yıllık sektör deneyimini tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme/ekipman kiralayan bir Ses, Işık, Görüntü Sistemleri firması olmanın çok ötesindeyiz.
Firmamız PAN Sound Light Vİsualkuruluş tarihimiz olan 2010 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini kazanmıştır.
TÜRKİYE’ nin bir çok ilinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir.
Pan Technical Systems gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek hizmetleriyle siz değerli müşterilerine destek vermektedir.
Firmamız tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Görsel & Teknik alt yapı faaliyet alanlarına sahip deneyimli, dinamik ve her gün yeni bir proje üreten ekibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız aynı zamanda Mühendis ve Teknisyenlerimizle Türkiye’de Kurum ve Kuruluşlara Ses, Işık, Görüntü Sistemleri,Yapısal kablolama, IT, üzerine dünya ile aynı anda takip ettiği yenilikçi Teknoloji bilgi birikimiyle danışmanlık desteği vermektedir.Yorum Ekle