Salon By Zeck - İletişim Bilgileri - Bahçelievler - İstanbul

Salon By Zeck

Bahçelievler Mahallesi Kültür Sokak Kadir Has Çocuk Dünyası Z / 14 Bahçelievler İstanbul Bu firma 25 defa görüntülenmiştir! Bahçelievler / İstanbul
Firma Adı: Salon By Zeck Telefon Numarası: 0212 441 55 65 GSM Numarası: 0542 395 56 56 E-Posta Adresi: by.zeck@yandex.com İnternet Adresi: www.salonbyzeck.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Çocuk kuaförü Salon By Zeck olarak çocuklarınızın saç kesimlerini hijyen koşullarında çocuğunuzda görmek istediğiniz birbirnden şık saç modellerini en güvenilir saç kesim aletleriyle gerçekleştiriyoruz.

Bebek ve çocuklarınıza özel dizayn edilen çocuk kuaförü salonumuzda çocuklarınız saçları kesilirken hem eğlenecek hemde çocuklarınızda görmek istediğiniz saç modellerini 20 yılı aşkın tecrübemizle en modern haliyle görebileceksiniz.

Yeni doğan bebeklerinizin saç kesimlerini unutulmaz kılıyoruz. Yeni doğan bebek saç kesimleri için başarı belgesi veriyoruz.

Unutmayın! Yetişkinlerin saçlarının kesildiği malzemeler çocuklar için hiç hijyenik değildir çünkü yetişkinlerde görülebilir saç ve saç derisi rahatsızlıkları bebek ve çocukların enfeksiyona müsait olması sebebiyle tez bulaşabilir durumdadır.

Bu nedenle çocuklarınızın saç kesimlerinde lütfen çocuklara özel olan çocuk kuaförlerine götürmenizi tavsiye ederiz.

Salon By Zeck olarak çocuklarınıza özel çocuk kuaförü salonumuzda sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.Yorum Ekle