Tekdez Su Deposu Temizliği - Dezenfeksiyon Hizmeti

Siyavuşpaşa Mahallesi, Ihlamur Sokak, No:22 / A , Bahçelievler İstanbul Bu firma 429 defa görüntülenmiştir! Bahçelievler / İstanbul
Firma Adı: Tekdez Su Deposu Temizliği - Dezenfeksiyon Hizmeti Telefon Numarası: 02125540555 GSM Numarası: (0505) 116 10 57 Faks Numarası: 02125540555 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: tekdezkurumsal.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

2014 yılında “en güncel dezenfeksiyon ve sanitasyon teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında profesyonel çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Tekdez Kurumsal, günümüze gelene kadar geçen süreçte Türkiye genelinde en büyük izolasyon ve dezenfeksiyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Sağlık Bakanlığı ve İSO denetim sistemlerine akredite olan Tekdez Kurumsal, kurulduğu günden bu zamana 10.000 (+) üzerinde müşterisine izolasyon ve dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır.

Profesyonel ekiplerle 7 gün 24 saat destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Araştırma Geliştirme politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Tekdez Kurumsal, 2019 yılında Türkiye’de ilk kez ozonizasyon yöntemiyle temizlik ve sanitasyon hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Tekdez Kurumsal aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Biyosidal kullanım iznine sahip, verdiği tüm hizmetler marka tescilleriyle güvence altına alınmıştır.

Tekdez Kurumsal tamamen kendi bünyesinde bulunan ziraat mühendisliği ekibi ile geliştirdiği yeni nesil temizlik metotlarını tüm verdiği hizmetlerinde başarıyla tatbik etmektedir.

Bu metotlar sayesinde müşterilere dünya standartlarında dezenfeksiyon ve yalıtım hizmetleri sunmanın haklı gururunu taşıyoruz.
HİZMETLERİMİZ
Su deposu temizliği ,
Su sebili temizliği,
Su tesisatı temizliği,
Ortam dezenfeksiyonu ,
Havuz temizliği ,
Boyler sıcak su kazanı temizleme,
Buzdolabı temizliği ,
Labaratuvar su analizi ,
Otomatik kepenk temizliği ,
Böcek ve haşere ilaçlamaYorum Ekle