Tente İstanbul Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Seyitnizam, Demirciler Sitesi No:7, 34015 Zeytinburnu / İstanbul Bu firma 81 defa görüntülenmiştir! Zeytinburnu / İstanbul
Firma Adı: Tente İstanbul Otomatik Pergola Tente Sistemleri Telefon Numarası: 05466749004 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://tenteistanbul.com.tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Tente İstanbul Otomatik Pergola Tente Sistemleri, alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir firmadır. Tente satış, kurulum ve kurulum sonrası bakım hizmetlerinde müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir.
“Kaliteli hizmet” anlayışı ile hareket eden firmamız, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile hareket eden, sektörün lider isimlerinden biridir. Uzman ekibimiz ve donanımlı atölyelerimizin teknolojinin son ürünleri ile donatılması, taleplerin doğrudan karşılanmasına en iyi şekilde zemin hazırlamaktadır.
Çevreci yaklaşımı, istihdam hedefi ve ISO9001 kalite yönergelerine uygun üretimleri ile İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanan ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen İstanbul Otomatik Tente Pergola Sitemleri ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.


Yorum Ekle