Yeni Mermer

Beylikdüzü Osb Mah. 2. Bulvar No:12 / A Beylikdüzü / İstanbul Bu firma 73 defa görüntülenmiştir! Beylikdüzü / İstanbul
Firma Adı: Yeni Mermer Telefon Numarası: 0 505 666 22 24 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://yenimermer.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Yeni Mermer şirketi olarak müşterilerimize tedarik ettiğimiz malzemelerin yüksek kalite kontrolünü sağlayarak ihracat odaklı bir faaliyet yürütmekteyiz. Yıllar geçtikçe mermer sektöründe tecrübe kazandık ve bu nedenle Türkiye beyaz mermer pazarında lider olduk. Stoklarımızda bulunan mermerler arasında Bianco Carrara, Calacatta, Arabescato, Statuario, Volakas, Thassos ve daha birçoğu gibi taşları bulabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen farklı taleplere geniş renk seçeneklerimizle çözüm üretebilmekteyiz.Uzun dönemli, güvenilir ve güçlü ilişkiler kurmak için çok çalışmakta ve kendimizi gün geçtikçe daha fazla geliştirmekteyiz.

Uluslararası doğal taş piyasasındaki tecrübemizle İtalya, Yunanistan, İspanya, Hindistan, Çin ve diğer ülkelerden ithal ettiğimiz seçkin, kaliteli, butik mermerler ile depolarımızda projeler için perakende ve toptan olarak türk taşlarının satışını yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı projelerdeki satışlarımızda hızla büyümeye devam etmekteyiz.


Yorum Ekle