Dryturk Halkapınar Kuru Temizleme

Halkapınar Mahallesi Mürselpaşa Bulvarı Yanyolu No:166 Folkart Vega B Blok Konak / İzmir Bu firma 138 defa görüntülenmiştir! Konak / İzmir
Firma Adı: Dryturk Halkapınar Kuru Temizleme Telefon Numarası: 05399298888 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://www.kurutemizle.me
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

İzmir Halkapınar Folkart Vega’da kuru temizleme ve çamaşırhane hizmeti veren Dryturk Halkapınar, tüm giysi, ayakkabı, ev tekstili ve perde temizleme işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Manken ütü sayesinde buharlı ütü ile ütülenemeyen kıyafetleriniz için de ütüleme hizmeti vermektedir.
İzmir Konak, Bayraklı, Bornova ve birçok ilçedeki müşteriler için adresten alım ve adrese teslim kolaylığı da sunmaktadır. Ayrıca ekspres temizleme seçeneği ile İzmir içinde 1 günde teslim kuru temizleme hizmeti ile acil temizleme ihtiyaçları için İzmir’in profesyonel kuru temizleme işletmesidir.
Endüstriyel yıkama – kurutma – ütü hizmeti ile lokanta, otel, yurt gibi işletmelerin de kurumsal yıkama ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
Dryturk Halkapınar Kuru Temizleme’den telefon, whatsapp veya online sipariş seçeneği ile hizmet talep edebilirsiniz.


Yorum Ekle