Develi Elbiz Teknik Servisi

Harman Mah. Pazar Sokak No:35 / A Develi Bu firma 367 defa görüntülenmiştir! Develi / Kayseri
Firma Adı: Develi Elbiz Teknik Servisi Telefon Numarası: 03526219979 GSM Numarası: 0530 430 49 99 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: elbizteknik.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

DEVELİ ELBİZ TEKNİK SERVİSİ
Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan beyaz eşyalarınızı, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Firmamız kendi sektöründe yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir.
Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet veren Elbiz Teknik Servis, 2007 yılında Develi de kurulmuştur. Sektörde güçlenerek yoluna devam etmek isteyen firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima elektrikli süpürge ve küçük elektrikli ev aletlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar için garantili hizmet vermekteyiz.
Hızlı ve Yerinde Servis:
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde atölyemize getirilmektedir. Uzman teknik ekibimiz ile atölyemize alınan cihazlarınız temiz ve titiz bir şekil de tamiratı ve onarımı yapılmaktadır.
Tüm Markalara Servis Hizmeti:
Geniş yedek parça yelpazemiz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.
Ekiplerimiz bozulan cihazınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Üstelik bu yöntem ile daha hesaplı ve güvenilir hizmet alıyorsunuz. Develi Elbiz Teknik Servisi her zaman sizin için hizmetin en iyisi için yanı başınızda…Yorum Ekle