Lsk Holding

E5 Karayolu Üzeri, Sultan Orhan Mh. Kesit Keresteciler Sanayi Sitesi, İdari Bina No:1997, 41400 Gebze / Kocaeli Bu firma 482 defa görüntülenmiştir! Gebze / Kocaeli
Firma Adı: Lsk Holding Telefon Numarası: 02626463441 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: lsk.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Faaliyetlerine 2013 yılında Rusya’nın Krasnoyarsk iline bağlı Tayezhnyy bölgesinde (ki bu bölge dünyanın en iyi sarıçam ormanlarının bulunduğu bölgedir) kurduğu fabrika ile başlayan firmamız, 2016 yılında Rusya’nın en büyük ağaç işleme firmalarından biri ile partner firma olarak iş alanını genişletmiştir. Bu firma ile ortaklık sayesinde günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretimine geçmiştir.
2019 yılında LSK Yapısal Ahşap Ltd. Şti. olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Türkiye Genel Müdürlük ofisini açan firmamız 2021 yılında LSK Makro A.Ş. ile ihracat ve ithalat firmasını kurmuştur. 2021 yılı içinde holdingleşmeye gidilerek LSK Holding kurulmuş ve diğer firmalarımız holding çatısı altına alınmıştır.
Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’ya satışlar yapmakta olan LSK Makro, her geçen gün dağıtım ve satış ağını genişleterek tüm dünyaya ürünlerinin satışını yapmak için stratejik adımlar atmaya devam etmektedir.
LSK Holding, iç mekân ve dış mekân lambirileri, ahşap zemin kaplama malzemesi (rabıta), dış mekân ahşap zemin kaplama malzemesi (deck), silinmiş keresteler, tomruk ev yapımı için tornalanmış tomruklar, ahsap bina yapımı için CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kiriş üretimi gerçekleştirmektedir.Yorum Ekle