Karakavak Organizasyon

Karakavak Mahallesi Güngör Caddesi No:56 / 5 Bu firma 481 defa görüntülenmiştir! Yeşilyurt / Malatya
Firma Adı: Karakavak Organizasyon Telefon Numarası: 0544 781 44 94 E-Posta Adresi: [email protected]
Mail Gönder


Firma Hakkında

Malatya Karakavak Organizasyon bünyesinde 2007 yılında kurulan; başta Malatya olmak üzere bölgesin’de hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun her türlü organizasyon gecelerini organize eden; dinamik, işini severek ve sürekli geliştiren, alanında yüksek tecrübeye sahip kurumsal bir firmasıyız.

Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce organizasyon gerçekleştiren Malatya Karakavak Organizasyon Ekibi olarak; kaliteden ödün vermeyen, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.”İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi sağlamak Malatya Karakavak Organizasyon Ailesi olarak en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli Misafirlerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli, heyecanlı ve unutulmaz bir gece organize ederek %100 memnuniyetinizi Sağlamakatır.” Organizasyonunuzu A’dan Z’ye Planlıyor ve Yönetiyoruz. Başrol’de yer aldığınız bu özel gününüz’de, her Ailenin yaşadığı “Neyi, Ne Zaman, Nasıl Yapacağız ? ” sorularınızı aklınız’dan kaldırıyor ve organizasyonunuzu başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetmekteyiz.Yorum Ekle