Malatyı Işık Koltuk Yıkama

Başharık Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:1 Bu firma 544 defa görüntülenmiştir! Battalgazi / Malatya
Firma Adı: Malatyı Işık Koltuk Yıkama Telefon Numarası: 05427878672 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: malatyakoltukyikama.net
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Işık Koltuk Yıkama
Malatya koltuk yıkama sektöründe deneyimli ve profesyonel ekibiyle yıllardan beri hizmet veren bir firmayız. Özverili ve güvenilir personelimiz ile yaz-kış demeden koltuklarınızı, yataklarınızı, sandalyelerinizi yıkamaktayız. Temizlik konusunda titiz ve bir o kadar da kaliteli temizlikten yanayız. Siz değerli Malatyalı vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanmak için gece gündüz çalışmaktayız.

Koltuk yıkama, özveri gerektiren bir işlemdir. Koltuklarımız zamana ve kullanım şartlarına göre kirlenir ve artık üzerine oturulamayacak durumlara gelir. Bunun için koltuklarımızı düzenli bir şekilde yıkatmamız gerekir. Özellikle de çok çocuklu olan bir evde koltukların kirlenmesi, üzerine bir şeyler dökülmesi kaçınılmazdır.

Kirlenen koltuklar, zamanla birer bakteri yuvasına dönüşerek sağlığımızı tehdit eder hale gelebilir. Çünkü koltuk yapımında kullanılan süngerler bu bakterilerin oluşumunda temizlenmediği sürece birer yuva haline dönüşürler. Malatya koltuk yıkama olarak sizlerin hem sağlığını düşünmekteyiz, hem de koltukların ömrünü uzatarak bütçenize dolaylı yoldan katkı sağlamaktayız.

Koltuk temizliği gerçekten ihmal edilmemesi gereken bir konudur. İhmal edildiği sürece koltuk süngerleri ve kumaşları, bakteri, mikrop ve kir tutmaya elverişli birer malzemelerdir.Yorum Ekle