Turkey Gulets

Marmaris Marina, Marmaris, Turkey Bu firma 210 defa görüntülenmiştir! Marmaris / Muğla
Firma Adı: Turkey Gulets Telefon Numarası: 05421493384 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://turkeygulets.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Faaliyetlerine 2020 yılında başlayan 'Turkey Gulets', Türkiye'nin göz alıcı kıyıları boyunca eşsiz gulet kiralama ve tekne tatilleri sunarak, deniz tutkunlarını cezbediyor. turkeygulets.com aracılığıyla, üç kişilik deneyimli ekibimiz, her müşteriye özel, geleneksel ve şık guletler sunarak, unutulmaz bir deniz tatili deneyimi sağlıyor. Misafirlerimiz, bu geleneksel Türk yelkenlilerinde Ege ve Akdeniz'in kristal sularını keşfederken, Türkiye'nin doğal ve tarihi güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulacaklar.
Turkey Gulets, her bir guleti, konfor ve güvenlik açısından en yüksek standartlarda sunarak, müşterilerine benzersiz bir deniz serüveni vaat ediyor. Müşterilerimize, guletlerimizle eşsiz koyları keşfetme, deniz üzerinde huzurlu anlar yaşama ve bölgenin zengin kültürel mirasını deneyimleme imkanı sunuyoruz. Her gulet, misafirlerimiz için özel olarak onların rahat ve lüks bir tatil deneyimi yaşamaları için özenle hazırlanmıştır.
Turkey Gulets, romantik gezilerden aile tatillerine, arkadaş gruplarından özel kutlamalara kadar çeşitli ihtiyaçlara uygun, kişiselleştirilmiş ve esnek hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Turkey Gulets ile Türkiye'nin büyüleyici kıyılarını keşfederken, geleneksel guletlerin şıklığı ve konforunu yakından yaşayın!


Yorum Ekle