Pvp Market

Müftü Mah. Cumhuriyet Cad. Rize Merkez Bu firma 497 defa görüntülenmiştir! Merkez / Rize
Firma Adı: Pvp Market Telefon Numarası: 05454726216 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: pvp.market
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Pvp Market Server Rehberi
Oyun oynamayı çok seviyor ve online oyunların server kurulumlarını merak ediyorsanız, kuruluma dair A'dan Z'ye her şey internet sitesinde detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Oldukça gelişmeye açık bir oyun forumu olan site, PVP serverlar ve birçok oyun hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bir yer.
Server Kurulumu Yapma
Site üzerinden yer alan bilgiler ile istediğiniz oyunda yeni bir alan açma ve ilgili scriptlerle hayal ettiğimiz server kurulumunu kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Gündelik yaşamda hala oldukça fazla tercih edilen bir oyun olan Metin2 de PVP server kurulumları, eleştirileri ile karşınıza. Metin2 forumu olarak online platformlarda zaman geçirmeyi seviyorsanız, site beklenenden fazlasını sağlamaktadır.
Aradığınız Bilgiye Hızlı Ulaşım
Sitede yalnızca Metin2 değil, online oyunların her birine yönelik kurulum, inceleme, eleştiri ve içerikler yer almaktadır. Yazılım güncelleştirmeleri, oyun hızlandırma, eklenen ufak yetenekler ile oyun içerisinde yeni özellikle yaratma ve daha fazlası sitenin sunduğu olanaklar arasındadır. Hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de oyun dünyasında ve PVP serverlara yönelik aradığınız her bilgiyi bu bilgi paylaşımı sitesinde bulabilirsiniz.Yorum Ekle